MKDVJutt maailma muutumisest kõlab kaugena seni, kuni toimub meie silme all, võibolla isegi meie organisatsioonis. Nii mõnigi Eesti ettevõtluskonkursside võitjatest on pidanud tegema olulise strateegiamuudatuse, siirduma teistele turgudele võis suisa tegevuse lõpetama. Juhtub ka paremates peredes, kuid muudatusteks on võimalik valmistuda.
 
Kiiretele muutustele reageerimise põhieelduseks on organisatsiooni dünaamilisus ja võime kohaneda ning juhtide võime kasvada liidriteks. Manfred Kets de Vries'i sõnul sõltuvad dünaamilisus ja kohanemisvõime sellest, kui tõhusad on organisatsioonis tegutsevad tiimid ja millised on tiimi liikmete vahelised suhted. Kuid lähedased suhted tiimis ei taga alati suurt sooritusvõimet. Ja kõik juhid pole liidrid.
  
De Vries toob näiteks külmetavad siilid, kes sooja otsides teineteisele lähemale nihkuvad aga teineteise okkaid tundes taas eemalduvad. Sama toimub tiimides. Liigne lähedus võib tiimi tõhustamise asemel viia töövõimetuseni. Kuna tegevjuhi fookus on eeskätt äril siis on HR partneri üheks rolliks tiimides tasakaalu loomine ja hoidmine ning juhtide liidriks arendamine. Meistriklass toetab teid selles töös.

Programm

8:30 Hommikukohv
 
9:00 Sissejuhatus rühmade ja tiimide siseellu
  • Kuidas toimub rühmast tiimi kujunemine?
  • Mida tähendab suhete supis suplemine?
  • Kuidas on juhtide coaching abiks sooritusvõime tõstmisel? 
10:00 Psühhodünaamiline vaade inimestele ja rühmadele
  • Kuidas mõista üksikisikut rühma kontekstis?
  • Kas on vajalik rühmade ja tiimide salaelude väljaselgitamine?
  • Mida tähendab võime näha rühma tervikliku pilvena? 
10.30 Ehedate (authentizotic) organisatsioonide loomine
  • Kuidas mõista organisatsiooni järjepidevat arengut?
  • Kuidas kasvada tõhusaks muutuse läbiviijaks?
  • Mis on rühma-coachingu ZEN?
  • Milline on terviklik lähenemine organisatsiooniteraapiale?
11.30 Küsimused ja arutelu

12.30 Meistriklassi lõpp

Osalemisinfo


Palun registreeri end osalejaks täites alloleva lühikese vormi enne 3. maid. Mida varem, seda parem, sest Roseni torn ei ole palju suurem Rapunzeli omast. Palun pane tähele, et sündmus toimub inglise keeles, ilma eestikeelse tõlketa. Parkimine on Roseni maja taga asuvates parklates sündmusel osalejale tasuta. Selleks küsime allpool ka Sinu auto numbrit. 

Manfred Kets de Vriesi meistriklassi osalustasu on 190 eurot, millele lisandub käibemaks. PARE liikmetele on meistriklassi osalustasu 150 eurot, millele lisandub käibemaks.

Registreerimine

Email again:
Please follow this link for the information in English